fbpx

Комплекс LoGo

LoGo (Local Governance) – комплекс сучасних рішень для обліку, контролю та аналізу даних органів місцевого самоврядування. Мета створення програмного комплексу – допомогти місцевій владі ефективніше та якісніше організувати свою роботу.

З програмним комплексом LoGo орган місцевого самоврядування отримує ефективний засіб обліку даних як громадян, що входять в територіальну громаду, та їх домашніх господарств, так і земельних ділянок та нерухомості. Використовуючи засоби аналітики програмного комплексу, можна визначити проблемні ділянки і усунути їх, вживши потрібних заходів, знайти резерви в місцевому бюджеті і в цілому покращити умови життя населення об’єднаної територіальної громади.

Програмний комплекс LoGo побудований на інноваційній платформі Unity Base, яка призначена для створення документоорієнтованих систем рівня Enterprise та забезпечує високу відмовостійкість і безпеку, високий рівень інтеграції з іншими інформаційними системами, легкість розгортання на робочих місцях користувачів та подальшого супроводу.

Зацікавились програмним комплексом LoGo?

Отримайте консультацію досвідченого фахівця, або залиште запит на отримання презентації.

LoGo-02

програмний комплекс для місцевого самоврядування

КОНТАКТИ

email:
hotline@logo-system.com
тел. +38 (044) 323 00 78
факс: +38 (044) 323 00 79